powrót

SZKÓŁKI PIŁKARSKIE NIVEA

Od wielu lat NIVEA realizuje projekty zaangażowane społecznie, których idea wynika z troski o potrzeby najmłodszych. W 2012 uruchomiliśmy program "Szkółki Piłkarskie NIVEA". Dzięki niemu 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat, otrzymało najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy. Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną szkoleń, w charakterze partnera NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam.

Idea projektu zrodziła się z ogromnego zainteresowania piłką nożną wśród najmłodszych oraz chęci podnoszenia efektywności metod szkoleniowych, a także świadomości istnienia problemów wynikających z braku sprzętu i funduszy. W ramach programu "Szkółki Piłkarskie NIVEA", zwycięskie drużyny zostały wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci zostali szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax, a od września 2012 roku rozpoczęli realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami.

Najlepsze "Szkółki Piłkarskie NIVEA" wzięły udział w turnieju, który stał się zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju było zaangażowanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjechali na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

To jednak nie koniec. Kolejne roczniki młodych piłkarzy mogą dalej korzystać z opracowanych już treningów Szkółek Piłkarskich NIVEA. Życzymy im powodzenia i trzymamy kciuki za rezultaty!

Zobacz galerię filmów

Szkółki piłkarskie

Znajdź szkółkę
wyczyść

Galeria video

Nasze akcje

w lewo w prawo